Kuidas tellida Starbucksi salamenüüst

Kuigi Starbucksi salamenüü ei ole päris menüü, mida Starbucksi töötajad peavad õppima, on neil peaaegu alati hea meel luua teie unikaalne jook, kui saate neile öelda, millised koostisosad ja toimingud on vajalikud. Tea oma tellimuse üksikasju aegsasti ja oska anda oma baristale kiireid ja täpseid juhiseid. Paljude salajaste menüüde hulgast leiate kindlasti joogi, mis sobib ideaalselt teie maitsemeeltele.

1
Tea retsepti, mitte ainult nime. Kui on teie kord tellida, peate suutma baristale täpselt öelda, mis teie salamenüü joogis sisaldub. Joogi valimiseks ja selle valmistamise kohta teabe saamiseks külastage veebisaite, nagu https://starbuckssecretmenu.net/ või http://hackthemenu.com/starbucks/secret-menu/. Retsept on hea mõte üles tõmmata. oma telefoni, et saaksite seda vajadusel tellides viidata. Starbucksi töötajad ei tea ilmselt joogist midagi. Starbucksi salamenüüd haldavad fännid, mitte Starbucks, mistõttu töötajaid ei koolitata neid jooke tegema.

2
Alusta põhijoogiga. Enamik salajastest menüüjookidest on juba olemasoleva joogi modifikatsioon, seega öelge kindlasti oma baristale, mis on baasjook, et muuta nende töö palju lihtsamaks. Näiteks Twix Frappuccino põhijook on Caramel Frappuccino.

3
Taotlege asendusi. Kui olete oma baasjoogi märkinud, täpsustage, kas soovite vedelikus asendusi. Näiteks võib-olla küsib teie salamenüüs vee asemel piima.

4
Küsige lisapumpade tüüpi ja arvu. Enamikul salajastel menüüjookidel on täiendavat tüüpi siirup või konkreetne arv pumpasid, mida tuleks kasutada. Kui lähete tellima, ärge öelge lihtsalt, et soovite karamellisiirupit, vaid teadke, mitu pumpamist teie jook vajab. Teadke ka oma joogi konkreetseid lisandeid, nagu mokka, vahukoor või šokolaaditükid. .Olge valmis lisatasude eest maksma.

5
Telli jook tellimustellimusena 1 lausega. Selle asemel, et taotleda salajase menüüüksuse nime, küsige põhijooki, asendusi ja täiendusi ühe kiire lausega. Näiteks kui tellite Red Velvet Frappuccino, ütlete “pool valge šokolaadi mokka ja pool”. Tavaline Šokolaadi Mocha Frappuccino 2 pumba vaarikasiirupiga, millele on lisatud vahukoort, palun.â€

6
Värviliseks värskenduseks tellige roosa jook. Roosa joogi põhijook on Strawberry Acai Refresher kookospiima, maasikate ja murakadega. See jook on hästi tuntud, nii et barista võib juba teada, kuidas seda valmistada.

7
Valige šokolaadimaitse jaoks Nutella Frappuccino. Tellige Coffee Frappuccino 2 pumba mokasiirupi ja 1 pumba sarapuupähklisiirupiga, mis kõik on segatud vahukoorega. Küsi peale vahukoore katet ja karamelli tilku.

8
Proovige virsikurõnga teed magusa ja puuviljase joogi saamiseks. Küsi pool Valencia Orange Refresherit ja pool Passion teed ilma veeta. Lisa 1-3 pumpa virsikusiirupit.

9
Valige klassikaks kolm C-d. Three C koosneb Cinnamon Dolce Lattest koos karamellipumba ja šokolaadi-mokkasiirupiga.

10
Valige Captain Crunch joogiks, mis maitseb nagu teravilja. Tellige maasika- ja kreemjas Frappuccino koos karamellipumba, 2 pumba iirise, 1 pumba sarapuupähkli ja 2 lusikatäie šokolaaditükkidega.

11
Jooge jahutamiseks Citrus Berry Passion Refresherit. See jook on võrdsetes osades Very Berry Hibiscus Refresher, Cool Lime Refresher ja Limonade. Lõpetage see tilga Passion Tango teega.

12
Küsi Cotton Candy Frappuccinot, et saada roosat segu. Tellige vanillikauna Frappuccino koos 1-2 lisapumba vaarikasiirupiga.

13
Küsi Vaarikapiima teed rahustavaks janukustutamiseks. See jook koosneb mustast jääteest, mille vee asemel kasutatakse pool ja pool. Küsi lisapumpa klassikalist siirupit, 1–2 pumpa iirisepähklisiirupit ja 1–2 pumpa vaarikasiirupit.

14
Nautige piparmündijoogiks Thin Mint Frappuccinot. Küsige Tazo Green Tea Frappuccinot 2 pumba šokolaadisiirupi, 1 pumba piparmündisiirupi, java laastude ja meega.