Kuidas teha tornaadoomletti

“Tornado omlett” on maitsev roog, mis on tõeliselt ainulaadne. See roog on pärit Koreast ja see tugineb rohkem tehnikale ja varustusele kui miski muu. Võib tunduda, et seda on raske valmistada, kuid selle valmistamiseks on lihtne viis. See Selgitatud näitab teile, kuidas saate hõlpsalt kodus tornaadoomletti valmistada.

1
Klopi kausis lahti munad. Vahusta ühtlaseks massiks või seni, kuni kahvli segust tõstmisel pole enam ühtegi kiudu. Parema ja rikkalikuma maitse saamiseks maitsesta munad soovi korral näpuotsatäie soola ja pipraga. Siidisema tekstuuri saamiseks kaalu pärast munade kloppimist sõela kasutamist.

2
Valage pannile väike kogus taimeõli. Kuumuta panni keskmisel kuni kõrgel kuumusel, kuni see kuumeneb. Veenduge, et pann oleks kuum, mitte soe, või teie pööris ei pruugi sellisena välja näha. Võite taimeõli asendada mõne võiga. Parem võib olla mittenakkuva panni kasutamine.

3
Vala kogu munasegu pannile. Oodake mõni sekund või kuni muna hüübib ja moodustab õhukese, kuid tugeva aluse. Peate selle suurepäraselt ajastama, sest liiga kaua või liiga lühikest ootamist ei saa te teha

4
Tooge muna sisse.  Tooge söögipulkade abil muna äär panni kahelt vastasküljelt ja lohistage need panni keskele, kuid hoidke söögipulgad üksteisest eemal. Kui lohistate söögipulgad keskele, pange need umbes 3 sentimeetrit (1,2 tolli) üksteisest eemal, et saaksite neid hõlpsalt pöörata.

5
Tehke söögipulkade abil pööris. Alustage söögipulkade aeglaselt ringikujulist keeramist. Seda tehes hoidke söögipulgad kogu aeg üksteisest umbes 3 sentimeetri (1,2 tolli) kaugusel. Mõne aja pärast hakkab muna välja nägema nagu keeris. Söögipulkade pööramise ajal liigutage panni veidi, et see oleks lihtsam. Söögipulkade pööramise asemel võite panni pöörata.

6
Eemaldage muna enne, kui see on täielikult keedetud. See tagab kergelt niiske tekstuuri. Jääksoojus jätkab muna keetmist. Maitsesta soovi korral veel pipraga. Serveerige roog kohe. Muna on kõige parem serveerida riisi või karriga.