Kuidas teha sõbraliku koonusepeaga pühapäevale

Kui kõik teie Friendly’s jäätisepoed koliksid ära, ei oleks te pikka aega nende kuulsaid koonuspäiseid söömata. Kuid vähese ettevalmistusajaga saate selle klassikalise jäätisekreemi retsepti valmistada selles artiklis sisalduva teabe abil.

1
Tooge esemed, mida vajate selle jäätisekreemi valmistamiseks. Peate kaasa võtma vähemalt jäätise (kõrge) tassi, jäätise ja suhkrukoonuse šokolaadiga kaetud serva – seda kõike tuleb hoida üsna jahedas. Teil on vaja ka koostisainete loendis olevaid esemeid. Kui peate ise valmistama, peate katma suhkrukoonuse sise- ja välisserva, et need ei libiseks, kui need sinna asetatakse. ümber ega ka seda, et šokolaad ei valguks ülejäänud koonuse sisse.

2
Tõsta vaniljejäätise aluskiht välja ja aseta see oma sundae-vormi. Edaspidi tööta kiiresti, sest jäätis hakkab tõenäoliselt sulama.

3
Tõsta välja teine ​​jäätisepall. Kuigi te tõenäoliselt ei soovi seda täiesti ümmarguseks muuta, on jäätise ühe serva ümber vaja volangikihti, mis tähistab abaluude ja suud, mis on jäätise isikliku näoprofiili jaoks. Asetage see teise jäätisepalli peale – jälgides visuaalselt, kus volangid on “toodetud”. Kui eelistate suu moodustada kuuma fudge kreemiga või pihustades vahukoort, võite proovida neid vormida hoopis nendega. .

4
Haarake päikesenaha silmade jaoks välja kaks sama värvi M&M-i. Kui teile ei meeldi M&M’s, võite asendada Reese’s Pieces’iga. Kui teile kumbki ei meeldi, võite viimasena Skittlesid asendada, kuid vähesed Friendly’s kasutavad Skittlesid oma sundade jaoks, välja arvatud juhul, kui klient ütleb, et soovib neid toiduallergia tõttu.

5
Asetage need kaks M&M-i, et näidata klouni silmade asukohti.

6
Haarake mõnda teist värvi M&M või Reese’s Pieces või Skittle ja asetage need päikesepõletuse “ninaks”.

7
Haarake oma suhkrukoonust ja asetage koonuse ülemine (šokolaadiga kaetud) serv, esikülg allapoole, päikesekreemi peale. See moodustab tofaadi sundae näo pea peale.

8
Serveeri külmalt. Seda serveeritakse sarnaselt igale muule jäätisekreemile – sellel on lisafunktsioonid.