Kuidas teha popkorni

Popkorn on maitsev, eriti kui see on ühendatud diivani ja lemmikfilmiga. Mõned inimesed armastavad mikrolaineahjus kasutatavate versioonide mugavust ja teised vannuvad pliidiplaadi meetodit. (Märkus: tuumad võivad pärineda ka lahtiselt popkorni kottidest, kuid maitse on parem tuumapurgidest.) Siin on kolm võimalust popkorni valmistamiseks kodus, olenevalt teie eelistustest.

1
Ostke mõned pruunid paberkotid (lõunakotid), kuid veenduge, et pakend oleks märgistatud kui mikrolaineahjus kõlblik. Kotid, mis pole mõeldud mikrolaineahjus kasutamiseks, võivad süttida.

2
Valage kotti 1/4 kuni 1/3 tassi tuumasid.

3
Voldi kott kaks korda üle. Ärge kasutage klambreid.

4
Asetage kott oma mikrolaineahju külili.

5
Küpseta kõrgel kuumusel mitu minutit. See aeg varieerub sõltuvalt teie mikrolaineahjust. Ärge jätke kotti järelevalveta. Lülitage mikrolaineahi välja, kui hüppajate vahe on umbes 2 sekundit, ja eemaldage kott ahjust.

6
Valage popkorn kaussi ja lisage sellele või ja/või maitseained.

7
Osta oma lemmik popkorn.

8
Järgige kotil olevaid juhiseid, mis tavaliselt soovitavad järgmist: Masseerige kotti sõrmeotstega, et segu puruneks enne mikrolaineahju panemist. Seadke mikrolaineahi mõneks sekundiks soovitatust pikemaks ajaks, kuulake hoolikalt ja peatage mikrolaineahi, kui popkornide vahe on umbes 2 sekundit.Maitse saamiseks eemaldage popkorn kohe kotist. Ava kott endast eemal (aur on kuum), siis serveeri ja naudi!

9
Kasutage kaanega panni, eelistatavalt aukudega kaant, et aur hüppamise ajal välja pääseks. See hoiab ära popkorni nätskeks muutumise.

10
Lisa pannile 3 supilusikatäit taimeõli (soovitatud teie tuumade pakendil).

11
Keera kuumus keskmisele ja lisa pannile kaks tuuma. Kui need tuumad hüppavad, on õli ülejäänud lisamiseks piisavalt kuum.

12
Lisa pannile kotil soovitatud kogus tuumasid ja kata need. Kui kaanel pole auke, hoidke seda veidi praokil.

13
Raputage panni õrnalt, et tuumad ei kõrbeks.

14
Jätkake raputamist, kuni tuumad hüppavad. Kui hüppamine aeglustub kuni peatumiseni, lülitage kuumus välja.

15
Oodake sekund, kuni kõik viimased hüppavad, ja seejärel eemaldage auru vältimiseks kaas endast eemal.

16
Valage popkorn kohe kaussi, lisage oma maitseained ja nautige!