Kuidas teha omatehtud suhkrukuubikuid

Suhkrukuubikuid on kodus äärmiselt lihtne valmistada – vaja läheb vaid suhkrut ja vett. Lisaks tavakuubikutele saate lisada värvi ja maitset, et lisada teeõhtule või muule koosviibimisele lõbusat hõngu. Siit saate teada, kuidas valmistada suhkrukuubikuid kahel erineval viisil: kasutades ahjus panni või jääkuubikuplaati, mille jätate ööseks välja.

1
Valage tassi suhkrut kaussi. Võite kasutada mis tahes tüüpi suhkrut, välja arvatud tuhksuhkur. Valige toorsuhkur, pruun suhkur või tavaline granuleeritud suhkur.

2
Lisage suhkrukaussi kolm teelusikatäit vett. Valage see ühtlaselt suhkrule ja laske paar sekundit seista.

3
Sega vesi ja suhkur kahvliga läbi. Proovige eemaldada suhkrutükid ja teha ühtlane segu. Kui suhkrutükid jäävad alles, jätkake nende eemaldamiseks segamist. Suhkur on valmis, kui see kergelt vajutades vormi säilitab.

4
Vooderda ahjupann küpsetuspaberiga. Võite kasutada leivapanni, leivapanni või mis tahes tüüpi klaas- või metallpanni, mis on ahjukindel.

5
Vala suhkur küpsetuspaberile. Paki suhkur panni põhja spaatli või mõne muu jäiga ja tasase vahendiga väga tihedalt kokku. Kõrgus peaks olema sarnane kaubandusliku suhkrukuubiku kõrgusega, umbes 1,27 cm/1/2 tolli. Kui soovite suhkrutükke, mis ei oleks kuubikukujulised, valage suhkur ahjukindlatesse kommivormidesse või muffinivormidesse. Kui teil on kommivormid, mis ei ole ahjukindlad, saate neid siiski kasutada. Vala suhkur vormidesse ja lase pealsed spaatliga tasaseks. Vormid ahju panemise asemel kata need lõdvalt küpsetuspaberiga ja jäta üleöö lauale. Hommikuks on need rasked.

6
Lõika suhkur. Lõika suhkruleht noaga soovitud suurusega kuubikuteks. Proovige lõigata korralikke, ühtlaseid ruute. Ärge unustage seda sammu; Kui teete seda, saate pigem suhkruploki, mitte suhkrukuubikuid.

7
Pane pann 120°C või 250°F eelsoojendatud ahju. Seadke taimer 1 tunniks.

8
Eemaldage suhkrupann ahjust. 1 tunni pärast võtke pann välja ja laske suhkrukuubikutel vähemalt 10 minutit jahtuda.

9
Tükeldage kuubikud. Tõmmake suhkrukuubikud pannilt välja ja purustage need käte või noaga sarnase siledaga. Kui need korralikult lõigata, purunevad need üsna kergesti.

10
Ladustage kuubikud. Pange suhkrukuubikud edaspidiseks kasutamiseks õhukindlasse anumasse. Või lisage need kohe oma kohvi või tee sisse ja nautige.

11
Hankige silikoonist jääkuubikualused. See meetod töötab kõige paremini, kui valite armsa kujuga ränijääkuubikualused, nagu südamed, tähed, loomad või midagi omapärasemat kui sama vana kuubik. Ränialused on parimad, kuna saate suhkrukuubikuid palju hõlpsamini eemaldada, ilma et neid kahjustataks.

12
Vala suhkur segamisnõusse. Võite teenida rohkem kui 1/2 tassi, kuid see on hea kogus algajale mängimiseks.

13
Lisage suhkrule teelusikatäis vett ja segage. Jätkake teelusikatäie kaupa vee lisamist, kuni olete suhkru ja vee pasta kokku seganud. Ärge muutke seda liiga libedaks ega märjaks, muidu suhkur lahustub.Selles etapis võite värviliste kuubikute saamiseks segada mõne tilga toiduvärvi. Maitsestamiseks võite lisada mõne tilga vanilje-, mandli- või sidruniekstrakti. suhkur.

14
Tõsta lusikaga suhkrupastat igasse jääkuubikualuse vormi. Täida vormid umbes poolenisti.

15
Pakkige suhkur. Suru lusikaseljaga vormidesse, et pind oleks ühtlane ja suhkur kokku kleepuks.

16
Kuivatage suhkur. Asetage kandik kõrvale kuiva kohta, et vesi aurustuks. Kui teie köögis on niiske, ei pruugi kuubikud kinnituda.

17
Eemaldage suhkruvormid. Eemaldage iga suhkrutükk, lükates seda ettevaatlikult jääkuubiku aluselt ja koputades õrnalt oma peopesale. Hoida õhukindlas anumas või kasutada kohe.

18
Valmis.