Kuidas teha kiirelt lihtsaid koogikesi

Sa ei pea tervet päeva köögis veetma, et valmistada maitsvat koogikesi. Lihtsalt segage mõned lihtsad koostisosad ja küpsetage tainas koogivormides. Teie maitsvate koogikeste valmistamiseks kulub algusest lõpuni umbes üks kuni kaks tundi. Kui need on jahtunud, võite neid külmutada oma lemmik koduse glasuuriga. Proovige vanilje-, šokolaadi- või maasikakoogikesi järgmine kord, kui teil tekib isu suhkrurikka suupiste järele. Neid võib ka kooli või tööle kaasa võtta ja vahepalaks süüa. Võtke kindlasti oma sõpradele lisa ja öelge neile, et olete need käsitsi valmistanud!Ettevalmistusaeg: 20 minutitToiduvalmistamine: 15–19 minutit Valmistamine: 15 koogikesi

1
Mõõtke oma koostisained välja. Kui kõik on enne segamise alustamist valmis, ei unune oluline koostisosa.

2
Kuumuta ahi temperatuurini 375 ° Fahrenheiti (190 ° C).

3
Asetage koogivormi 12 koogivooderdust. Kui teil vooderdusi pole, määrige iga tass lihtsalt taimeõli või võiga, et koogikesi ei kleepuks.

4
Sõelu jahu, sool ja küpsetuspulber segamisnõusse. Kuivate koostisosade segamiseks kasutage sõelat või visplit.

5
Lisa suhkur ja või. Sega ainult seni, kuni koostisosad on segunenud.

6
Lisa munad, piim ja vanill. Sega kõik omavahel ühtlaseks taignaks.

7
Sega juurde valikulised segud. Kui soovite lisada šokolaaditükke, puisteid või muud segu, segage see kohe sisse.

8
Jaga koogisegu ühtlaselt koogivormi. Täitke igaüks umbes 2/3 ulatuses. Kui jätate iga tassi ülaossa lisaruumi, ei lase koogikesed tassides liiga kõrgele kerkida ja üle valguda.

9
Küpseta koogikesi. Asetage need ahju küpsema 15–18 minutiks. Koogikesi valmistatakse hambaorkuga, mis on torgatud koogi keskele, ja see tuleb puhtana.

10
Laske koogikestel enne külmutamist jahtuda. Asetage need jahutusrestile või lauale, et need täielikult jahtuda.

11
Vahusta koogikeste viimistlemiseks enda valitud glasuur. Siduge oma vaniljekoogid mis tahes tüüpi glasuuriga, mis teile kõige rohkem meeldib. Siin on mõned lihtsad retseptid, mida proovida: Vanilje glasuur Šokolaadijäätis Võikreemi glasuur

12
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (180 °C).

13
Asetage koogivormi 12 koogivooderdust. Kui teil pole vooderdust, määrige tassid taimeõli või võiga, et koogikesi ei kleepuks.

14
Valage kõik koostisosad samasse kaussi. Selle lihtsa retsepti puhul pole vahet, millises järjekorras need valada. Valige suur kauss, mis mahutab kõik koostisosad.

15
Vahusta koostisosi, kuni tainas muutub kreemjaks. Jätkake segamist, kuni te ei näe enam kuivi jahutükke.

16
Jaga taigen ühtlaselt koogitopsidesse. Täitke igaüks 2/3 ulatuses. Lisaruumi jätmine annab koogikestele kerkimisruumi, ilma et need üle äärte valguks.

17
Küpseta koogikesi 15 kuni 20 minutit. Kontrollige, kas koogikesed on valmis, torgates hambaork koogikese keskele. Kui see tuleb puhtana, on nad valmis. Kui see on endiselt märg, küpseta koogikesi veel viis minutit.

18
Laske koogikestel enne külmutamist jahtuda. Aseta need restile või töölauale täielikult jahtuma. Kui külmutad need liiga kiiresti, sulab glasuur ära.

19
Külmutage koogikesi oma lemmikglasuuriga. Nende lihtsate šokolaadikoogikestega sobivad suurepäraselt kõik maitsed. Valige oma lemmik glasuur või tehke rohkem kui üks, seejärel määrige see oma jahtunud koogikestele. Need retseptid sobivad hästi šokolaadikoogikestega: toorjuustu glasuur Maapähklivõi glasuur Šokolaadilaastud

20
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (180 °C).

21
Asetage koogivormi 12 koogivooderdust. Kui teil pole vooderdust, määrige tassid taimeõli või võiga, et koogikesi ei kleepuks.

22
Sega märjad ained omavahel. Lisa suurde kaussi maasikamoos, piim, vanill, või, munad ja suhkur. Segage segu hästi, et koostisosad oleksid täielikult segunenud.

23
Sega eraldi kausis kuivained. Sõelu omavahel jahu, küpsetuspulber ja sool.

24
Sega jahusegu märja taigna hulka. Kasutage spaatlit, et segada kuivad koostisosad õrnalt märgade koostisainete hulka, kuni need on lihtsalt segunenud. Ärge segage kindlasti üle, kuna liiga palju segades võivad need koogid tihedaks muutuda.

25
Jaga taigen ühtlaselt koogitopsidesse. Täitke igaüks 2/3 ulatuses. Lisaruumi jätmine annab koogikestele kerkimisruumi, ilma et need üle äärte valguks.

26
Küpseta koogikesi 20 kuni 25 minutit. Kontrollige, kas koogikesed on valmis, torgates hambaork koogikese keskele. Kui see tuleb puhtana, on nad valmis. Kui see on endiselt märg, küpseta koogikesi veel viis minutit.

27
Laske koogikestel enne külmutamist jahtuda. Aseta need restile või töölauale täielikult jahtuma. Kui külmutad need liiga kiiresti, sulab glasuur ära.

28
Külmutage koogikesi oma lemmikglasuuriga. Maasikate magus maitse sobib hästi toorjuustu, lihtsa võikreemi või täiendava maasikaglasuuriga. Proovige ühte järgmistest retseptidest: Toorjuustu glasuur Võikreem Maasikakraam

29
Valmis.