Kuidas teha Hiina sealihakotlette riisiga

Hiina sealiha kotletid riisiga on teistsugune, tervislik ja maitsev eine, mida serveerida igal koosviibimisel. Soovitatav on alati muuta selle roa valmistamise viisi ning maitsvama toidu saamiseks soovitatakse lisada köögivilju või lisandeid. Kui olete valmis soolaseks roaks, mis kindlasti teie maitsemeeli rõõmustab, teeb see Hiina seakarbonaadi ja riisiroog kindlasti just seda.

1
Maitsesta seakarbonaad mõlemalt poolt. Aseta sealihakotletid Pyrexi pannile ja maitsesta küüslaugupulbri, soola, pipra ja sidrunipipraga.

2
Valmistage oma Hiina kastme segu puljongipotti. Lisage sojakaste, pruun suhkur, hakitud valge sibul ja hakitud küüslauk ning segage õrnalt segamisnõuga ja pange hilisemaks kasutamiseks kõrvale. Sojakastme kogust saate muuta vastavalt oma soolasusele. Valage poole pudelist sojakastet, kui soovite roa maitsestamist suurendada.

3
Küpseta sealiha mõlemalt poolt keskmisel kuumusel. Aseta sealihakotletid kastmeseguga puljongipotti. Lülitage pliit keskmisele kuumusele ja küpsetage sealiha mõlemalt poolt, kuni need on pruunid. Mõlemalt poolt pruunistamiseks peaks kuluma vähemalt 5-8 minutit.

4
Valage vesi kastrulisse. Lisage sealiha karbonaadile vesi ja laske sellel keskmisel temperatuuril küpseda, kuni sealiha on pehmed, võttes aega umbes 45 minutit kuni 1 tund. Vajadusel võite lisada rohkem sojakastet, sõltuvalt teie eelistustest.

5
Valmista ja küpseta valge riis. Asetage riis kuumakindlasse kotti ja sulgege see tihedalt. Lisa suurde potti vesi ja keeda, kuni see mullitab ja aurab. Kui vesi keeb, asetage riis potti. Keeda umbes 15-18 minutit, kuni riis on pehme ja täielikult küpsenud.

6
Keeda munad eraldi keskmise suurusega pannil. Oodates sealiha karbonaadi pehmenemist ja riisi küpsemist, keeda mune 7-10 minutit. Kui olete valmis, laske neil jahtuda, kuni need on puudutamiseks piisavalt soojad. Koori kestad ära ja tõsta kõrvale.

7
Pane keedetud munad puljongipotti. Lisa keedetud munad sealihapotti umbes 15 minutiks, enne kui sealiha on täiesti pehme.

8
Lase tassil umbes 5-6 minutit jahtuda.

9
Serveeri ja naudi. Serveerige rooga, asetades taldrikule riisi ja seejärel seakarbonaadi koos munadega. Nautige! Kui liha ja munad on peale pandud, võite potist lisada lusikatäie või rohkem kastet. Kuid see sõltub eelistustest ja maitsest.