Kuidas teha Bob’s Burgersist “Do The Brussel Burger”.

Kui olete telesarja Bob’s Burgers fänn, võite mõelda, kuidas maitseksid need “päeva burgerid”, mille Bob alati oma tahvlile kirjutab. Noh, sul on vedanud! Fänniblogist kohandatud ja saate looja Loren Bouchardi autoriks The Bob’s Burgers Burger Book sisaldab nende burgerite originaalseid võtteid. See retsept põhineb 2. hooaja 3. osas (“Sünkroniseeritud ujumine”) esitletud “Do The Brussel Burger”. ). Valmistab 4 burgerit, millele on lisatud peekon ja praetud rooskapsas.

1
Küpseta peekon suurel praepannil madalal kuumusel. Prae, kuni see on veidi krõbe. Pärast valmimist tõsta paberrätikutega kaetud taldrikule ja tõsta kõrvale. Ärge visake peekoni rasva ära; küpsetate samal pannil rooskapsaid ja burgeripätsikesi.

2
Pruunista rooskapsas peekonirasvas. Suurendage kuumust keskmisele-kõrgele. Küpseta, kuni need hakkavad pruunistuma.

3
Lisa sisse pistaatsiapähklid. Segage umbes minut, seejärel eemaldage tulelt ja pange kõrvale.

4
Vormi 4 ühesuurust veiselihakotlet. Maitsesta mõlemalt poolt soola ja pipraga.

5
Küpseta samal pannil pätsikesed. Kui pann on ikka veel keskmisel-kõrgel kuumusel, küpseta pätsikesi mõlemalt poolt umbes 5 minutit. Peekonirasv annab palju maitset! Mahlasuse säilitamiseks proovige mitte spaatliga burgereid alla suruda. Kui liha on mõlemalt poolt kenasti röstitud ja liha on lõpuni küpsenud, eemaldage tulelt ja laske neil paar minutit puhata, et mahl liha vahel jaotuks.

6
Ehitage burgereid. Järgige järgmist järjekorda: alumine kukkel, burgeripäts, peekon, rooskapsa segu, tükike hapukoort ja ülemine kukkel.