Kuidas teha baklažaani fritüürid

Baklažaani (baklažaani) fritüürid on kiirelt ja lihtsalt valmiv lisand, mida saab süüa riisi ja muude liharoogade kõrvale või kasvõi eraldi vahepalana või taimetoidu pearoana. Kuigi see retsept pole paljude inimeste lemmikköögivili, tagab see baklažaan nii isuäratav kui ka maitsev.

1
Lõika baklažaan 3 mm (1/8 tolli või 1/3 cm) paksusteks viiludeks. Võite viilutada ringideks või pikkusteks; eelistus on teie, kuid ümmargusi viile on lihtsam käsitseda.

2
Leota soolaga maitsestatud vees 10 minutit. Nõruta 10 minuti pärast ja jäta hilisemaks kasutamiseks kõrvale.

3
Vahusta muna veerand tl peene soolaga. Lisa lahtiklopitud munale paprikapulber ja vahusta ettevaatlikult. Kasta baklažaaniviilud munataignasse.

4
Määri kastetud viilud riivsaiaga. Asetage riivsai avarasse kaussi või lamedasse taldrikusse ja asetage viilud otse riivsaia sisse ja keerake seejärel ümber, et katta teine ​​pool. Asetage praadimist oodates alusele või taldrikule. Hoidke seda alust või taldrikut kasutamise hõlbustamiseks pliidiplaadi lähedal.

5
Prae kaetud baklažaaniviilud õlis kuldpruuniks.

6
Tühjendage õli igalt vahapaberil, köögirätikul või papil olevalt fritüürilt.

7
Serveeri. Baklažaani friikartuleid saab süüa ja serveerida mitmel erineval ja loomingulisel viisil. Neid võib serveerida iseseisva eine koos salati ja köögiviljadega või lisandina.Nendest saab suurepäraseid suupisteid.Hapukurk, maitsemajonees ja kastmed sobivad hästi baklažaaniprae kõrvale. Serveeri koos köögiviljadega. maitsev taimetoit, kui taimetoitlased ette hoiatamata kohale ilmuvad.