Kuidas osta virnastatavat pesumasinat ja kuivatit

Virnastatavad pesumasinate ja kuivatite komplektid on eriti populaarsed inimestele, kelle kodus on vähe ruumi. Need mahuvad sageli kappi ja tänu uuele tehnoloogiale on need sama energiatõhusad kui ruumiga. Kui elate korteris või korterelamus, kus pole spetsiaalset pesuruumi, või keldrita majas, kus saate hoida täissuuruses pesumasinat ja kuivatit, võib abiks olla virnastatav pesukombinatsioon. Ostke virnastatav pesumasin ja kuivati, mis on ohutu, kasutajasõbralik ning sobib teie ruumi ja eelarvega.

1
Mõõtke ruumi, mis teil on. Kasutage mõõdulint, et määrata selle ruumi pikkus ja laius, kus hoiate virnastatavat pesumasinat ja kuivatit, et veenduda, et ostate sobiva. Enamik mudeleid on 24–27 tolli (61–68,6 cm) laiad ja 70–75 tolli (177,8–190,5 cm) kõrged.

2
Pange tähele, kas teie kuivati ​​peab töötama elektri- või gaasitoitel.

3
Otsige ühikuid, mis on märgistatud virnastatavatena. Iga kompaktset pesumasinat ja kuivatit saab osta eraldi ja üksteise peale virnastada, kuid see ei pruugi olla ohutu. Valige kindlasti mudel, millel on silt virnastatavaks. Seibid asuvad tavaliselt seadme allosas, kuivatid on ülaosas.

4
Arvestage oma kõrgusega. Virnastatavat pesumasinat ja kuivatit ostes veenduge, et jõuate kuivatini. Harjutage kuivati ​​avamist ja selle sisse sirutamist, et pesu peale- ja mahalaadimine oleks lihtne. Kui te ei leia virnastatavat seadet, milleni jõuaksite, kaaluge väikese tabureti hankimist, mis aitaks teil kuivatisse jõuda.

5
Säästke vett ja elektrit eestlaetava pesuriga. Virnastatavatel mudelitel on seibid, mis laaditakse masina ette või masina peale. Eestlaetavad pesumasinad pöörlevad kiiremini, mis võtab riietest ja voodipesust välja rohkem vett, lühendades kuivamisaega.

6
Otsige seadet, mis sisaldab kuivatis niiskusandurit. Andur tuvastab koormas oleva niiskuse hulga ja lülitub automaatselt välja, kui koorem on kuiv. Hind saab olema kõrgem kui termostaadianduriga mudelitel, mis mõõdab õhutemperatuuri kuivati ​​trumlis. Niiskusandur säästab aga energiat ja aitab kaitsta teie pesu täiendava kulumise eest.

7
Mõelge teile olulistele lisafunktsioonidele. Kui säästmine ja roheline energia on teie jaoks olulised, valige mudel, millel on Energy Stari reiting. Kui teile meeldib pesta palju väikeseid pesukoguseid, valige kindlasti mudel, millel on madalad seadistused, samuti kõrge või suure pesukoguse seaded. Muud kaalutlused, mis sõltuvad teie eelistustest, hõlmavad ebemeekraani paigutamist kuivatisse, kuivamise lõppemisest teavitavat sumist, pesuaine ja valgendi pesumasinasse lisamise lihtsust ning masina müra. jookseb.

8
Ostke ringi, et leida parimad hinnad ja valikud. Virnastatavaid pesureid ja kuivateid saab osta kodumasinate kauplustest, suurematest kaubamajadest ning koduarenduskeskustest ja laokettidest. Pakkumisi leiate ka veebist suurematelt jaemüügikohtadelt. Kui teil on vähe eelarvet, kaaluge oma piirkonnas Craigslistissa kasutatud mudeli otsimist.

9
Küsige garantiide kohta. Enamikul virnastatavatel pesumasinatel ja kuivatitel on standardne 1-aastane garantii. Pikendatud garantiid on sageli saadaval, kuid need võivad olla kallid.

10
Uurige veebis tarbijate ülevaateid. Enne virnastatava pesumasina ja kuivati ​​ostmist otsige arvustusi klientidelt, kellel see praegu on. Enim müüdud kaubamärgid poodides ja veebis on Kenmore, General Electric ja Whirlpool.