Kuidas muuta oma Amazoni konto e-posti aadressi

Kas olete loonud Amazoni konto, kuid teil on uus e-posti aadress? See Selgitatud õpetab teile, kuidas muuta oma Amazoni e-posti aadressi veebisaidi ja mobiilirakenduse abil.

1
Avage Amazon. Sellel rakenduseikoonil on sinine ostukorv ja sõna „amazon”, mille leiate ühelt oma avaekraanilt, otsides või rakenduste sahtlist. Logige sisse, kui teil palutakse.

2
Puudutage menüüd ☰. Näete ekraani vasakus ülanurgas kolmerealist menüüikooni.

3
Puudutage valikut Teie konto. Tavaliselt on see menüü viies üksus.

4
Puudutage valikut Sisselogimine ja turvalisus. Tavaliselt on see esimene valik päise “Konto seaded” all olevas menüüs.

5
Puudutage oma e-posti aadressi kõrval valikut Redigeeri. Tavaliselt näete oma nime all e-posti aadressi.

6
Sisestage uus e-posti aadress ja puudutage nuppu Jätka. Peate sellele meilile juurde pääsema, kuna Amazon saadab ühekordse parooli (OTP).

7
Sisestage OTP ja puudutage nuppu Jätka. Amazonilt OTP või koodi saamiseks peate sellele uuele e-posti aadressile juurde pääsema. Kui see on olemas, tippige see väljale OTP. Tavaliselt koosneb see 5–6 numbrist.

8
Sisestage oma parool ja puudutage Salvesta muudatused. Kui olete oma e-posti aadressi edukalt kinnitanud, peate konto muudatuste salvestamiseks kinnitama oma Amazoni konto parooli. Kui te seda sammu ei tee, ei salvesta te oma e-posti muudatust. Kui olete oma Amazoni parooli sisestanud, suunatakse teid tagasi seadete menüüsse “Sisselogimine ja turvalisus” koos teatega, et teie muudatused on salvestatud.

9
Minge veebibrauseris aadressile https://www.amazon.com. E-posti aadressi muutmiseks võite kasutada lauaarvuti või mobiiliveebibrauserit. Logige sisse, kui seda küsitakse.

10
Hõljutage kursorit oma nime kohal. Näete seda lehe paremas ülanurgas; ilmub rippmenüü.

11
Klõpsake nuppu Oma konto. Peaksite seda nägema rippmenüü paremas servas päise „Teie konto” all.

12
Klõpsake Sisselogimine ja turvalisus. Näete seda lehe ülaosas tabaluku ikooni kõrval.

13
Sisestage oma parool (kui seda küsitakse). Kui teilt parooli ei küsita, jätke see samm vahele.

14
Klõpsake oma meili kõrval nuppu Redigeeri. Tavaliselt näete oma nime all e-kirja.

15
Sisestage oma uus e-posti aadress ja klõpsake nuppu Jätka. Peate saama selle e-posti aadressi kinnitada.

16
Sisestage Anti-Automation Challenge (kui seda küsitakse). Kui teil ei paluta kinnitada, et te pole robot, võite selle sammu vahele jätta. Vastasel juhul vastake viipale ja klõpsake nuppu Jätka.

17
Sisestage teie meilile saadetud ühekordne parool (OTP) ja klõpsake nuppu Jätka. Peate sellele uuele e-posti aadressile juurde pääsema, et saada Amazonist ühekordne parool. Kui see on olemas, tippige see väljale OTP ja klõpsake protsessi jätkamiseks nuppu Jätka.

18
Sisestage oma parool ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused. Kui olete oma e-posti aadressi edukalt kinnitanud, peate konto muudatuste salvestamiseks kinnitama oma Amazoni konto parooli. Kui te seda sammu ei tee, ei salvesta te oma e-posti muudatust. Pärast parooli sisestamist suunatakse teid tagasi seadete menüüsse „Sisselogimine ja turvalisus” koos teatega, et teie muudatused on salvestatud.