Kuidas lahendada Injera valmistamisel esinevaid levinud probleeme

Kuidas teha tõrkeotsingut asjadele, mis injera tegemisel valesti lähevad.

1
Kui te ei leia teffi (injera peamist koostisosa), kaaluge odra või hirssi asendamist. Kui te ei leia teffi oma toidupoest, vaadake esmalt, kas teie linnas on täistoidu või loodusliku/tervisliku toidu pood. mida pole saadaval, saate teffi Internetist hõlpsalt tellida.

2
Kui te ei leia juuretist juuretist, tellige see veebist või tehke ise. See pole tõesti raske ja iga juuretisega juuretis sobib injera jaoks.

3
Kui teil mitad pole, kasutage tavalist vana panni. Kuid pidage meeles, et kui kasutate panni, mille servad kõverduvad ülespoole, võib see olla eriti raske pannilt eemaldada. Selle probleemi lahendamiseks tehke praepannidele ainult väiksemaid pannkoogisuuruseid injeere, nii et teil oleks ruumi pannkoogi lesta alla libistamiseks, et need pannilt maha võtta. Kui soovite osta mitad, minge Targeti veebisaidile ja hankige Lefse grill. See on täpne grill, mida on nähtud lugematutes Etioopia restoranides ja videotes. Võimalik, et sellele pannile on võimalik ka tootjalt kaas osta, kuid selle saab teha ka lihtsalt puidust sahtli nupuga pitsapannile. Odav ja töötab!

4
Parandage injera jama. Kui see muutub pannilt eemaldamisel kummilaikiks, võib paar asja valesti minna. Esiteks ei pruugi te injerat piisavalt hästi küpsetada. Enne injera eemaldamist veenduge, et kogu injera on tumenenud ja servad kergelt ülespoole pöörduvad ja isegi veidi krõbedad. Võib arvata, et küpsetate neid üle, kuid need muutuvad jahtudes pehmemaks, nii et ärge muretsege, kui teie põhi on veidi krõbe. Teine põhjus, miks tainas võib olla liiga vesine. Lisage lihtsalt veidi rohkem nisujahu ja segage, kuni tainas on ühtlane ja ühtlane.

5
Kui injera rebeneb selle eemaldamisel või kortsub ja muutub segaseks, on sellel tõenäoliselt palju pistmist teie endiselt kasvavate teadmistega injera eemaldamisel. Esiteks veenduge, et kasutate tööriistu, mis töötavad. selle jaoks. Vaja on midagi laia ja tasast, et need kiiresti injera alla libiseda. Selleks võite kasutada plastist lõikelauda või puidust pitsaplaati, kuigi enamasti sobib iga vana taldrik. Kui teil on endiselt probleeme, on kõige parem proovida teha väiksemaid injerasid, kuni saate rohkem oskusi. neile. Proovige teha just pannkoogi suurune injera, et saaksite need pannkoogilestaga hõlpsalt ära tõsta. Samuti võib teil olla rohkem õnne, kui hankite korraliku mitaadi või kasutate pannkoogigrilli, sest nendel pole pannil ühtegi külge, mis teie teele jääks.

6
Kui teie injera on alt kõrbenud, kuid pealt siiski närune, tähendab see tõenäoliselt, et pann on liiga kuum. Keerake seda paar kraadi madalamaks. Pidage meeles ka seda, et injera kipub olema veel soe. Laske sellel täielikult jahtuda ja vaadake, kas teile meeldib tekstuur paremini.

7
Kui teie injera ei ole veniv või ei tule täielikult pannilt ühes tükis lahti.Kas olete kindel, et kasutate õigeid koostisosi? 100% teffist on väga raske injerat teha. Lisa võrdsetes osades valge jahu. Samuti mõjutab täisterajahu oluliselt teie injera tekstuuri. Kui need on valmistatud täisterast ja vähesest elutähtsast nisugluteenist, ei ole neil sel viisil sama vetruv, veniv tekstuur. Teine põhjus, miks teie injera võib panniga surmava haardega olla, võib olla seotud panni kattega. . Teflonpann töötab suurepäraselt. Kuid pidage meeles, et te ei tohiks panni üldse õlitada. Kõigepealt soola pann. Injera mõjub väga sarnaselt tortilladele. Kui teil on nakkumatu pann, ei tohiks midagi muud olla vaja.

8
Kui teie injeral puuduvad mullid, viitab see sellele, et taigna sõtkumine mõjutab mullide sisu ja küpsetuspulbril on sellega palju pistmist. Proovige oma taignale lisada veidi küpsetuspulbrit ja vaadake, kas see parandab olukorda. Kui ei, peate võib-olla proovima tainast järgmine kord rohkem sõtkuda.

9
Kui teie injera maitseb naljakalt, pidage meeles, et Injera on lihtsalt teffist valmistatud lame juuretis. Nii nagu juuretis, võib ka teie leiva maitset mõjutada palju erinevaid tegureid. Kui injera pole piisavalt hapu, võib starteriga midagi viga olla. Nuusutage seda, et näha, kas sellel on pärmilõhn. Kui ei, peate võib-olla uuesti proovima. Kui see nii on, saate oma juuretist hõlpsasti hapumaks muuta, andes juuretist vähem regulaarselt ja suurendades retseptile lisatava eelroa kogust. Samuti proovige söötmise ajal starterisse panna veidi vähem vett, sest üldiselt on teada, et see põhjustab hapukam taigna. Lõpuks võite hapu maitse suurendamiseks injera taigna kauem välja jätta. Kui teie injera maitse on veider, võib see olla tingitud ka teie eelroast. Ülihappelist starterit võib olla vaja hoida külmemal temperatuuril ja jogurtit sisaldavat starterit veidi soojemana. Nuusutage oma starterit ja hakake endale selgeks tegema, kuidas see lõhnama peaks. Kui injera lihtsalt maitseb üldiselt liiga hapu, on kõige parem panna taignasse alguses vähem starterit või mitte lasta taignal välja jääda. nii kaua.

10
Kui teie injeeral on sügavad sooned, rebendid või praod, võib selle põhjuseks olla täisterajahu kasutamine. Samuti võivad sügavad sooned olla tingitud sellest, et injera ei kata küpsemise ajal korralikult. Proovige kasutada katet ja märgake pinna tekstuuri erinevust. Lõpuks võib juhtuda, et teie tainas on liiga paks või valate seda pannile liiga palju. Kastke seda veidi või proovige kasutada vähem ja vaadake, kas see ei anna paremat tekstuuri.

11
Kui teie injera on täielik katastroof, muutke see millekski muuks ja peitke see. Miks sa arvad, miks timatim fitfit leiutati? Lihtsalt rebige see väikesteks tükkideks ja lisage mõned tomatid, võib-olla avokaado, äädikas, sool, pipar ja õli. See on natuke liiga maitsev, et olla täielik katastroof, kas te ei ütleks? Kahju, et see on köök, millele meil pole palju juurdepääsu. Injera valmistamine ei ole raskem kui leiva või kreppide valmistamine, kuid neid valmistab rohkem inimesi, nii et meil on rohkem teavet ja abi. Sa saad selle siiski õigeks ajaks kätte ja kui saad, oled nii õnnelik, et vastu pidasid! Nii et pange see paariks nädalaks kõrvale ja proovige järgmisel korral alustada nullist. Tõenäoliselt on midagi, mis sul just sammude käigus kahe silma vahele jäi või millele esimesel korral ei mõelnud, ja kui alustad otsast peale, saad aru, mille tegid valesti. Lõpuks saate selle õigeks ja tõenäoliselt õpite selle käigus palju. Kui olete injera selgeks saanud, saate küpsetada kõike!