Kuidas kuninglikku jäätumist kiiresti kuivatada

Kuninglik glasuur on kõva valge glasuur, mis on valmistatud tuhksuhkrust ja munavalgetest. See glasuur muudab koogid ja küpsised ilusaks, kuid mõnikord võib nende kuivamine veidi aega võtta. Õnneks on protsessi kiirendamiseks mitu võimalust. Jätke küpsised proovimiseks toatemperatuuril ja jätke neile võimalikult palju õhuvoolu. Kui teie kodu on niiske, kasutage küpsiste kiiremaks kuivatamiseks õhukuivatit või ventilaatorit või jäätumise välkkiirelt tahkendamiseks kuumapüstolit. Nautige oma maitsvat küpsetamist!

1
Lülitage õhukuivati ​​sisse, kui küpsetised on niiskes keskkonnas. Niiskuse tõttu võib jäätumine kuivada kolm korda aeglasemalt kui siis, kui need asetatakse kuiva õhuga kohta. Asetage õhukuivati ​​küpsetistega samasse ruumi, lülitage see sisse ja seadke see kõige kõrgemale seadistusele. Jätke see sisselülitatuks, kuni glasuur on täielikult kuivanud. Kui teil pole õhukuivatit, lülitage selle asemel sisse jahe kliimaseade. See aitab vältida ka jäätumise kuju kaotamist.

2
Protsessi kiirendamiseks pane küpsetised ahju nii, et põles ainult tuli. Oluline on jälgida, et kuumus oleks välja lülitatud, et küpsetis ei kõrbeks. Lülitage ahi lihtsalt sisse ja oodake, kuni tuli süttib. Kui tuli ei sütti automaatselt, valige ahju valgusikoon või keerake ketas õigele seadistusele. Kui te ei soovi ahju kasutada, kasutage selle asemel soojuslampi. Asetage plaat ahju keskele. ahju, et tagada maksimaalne õhuvool.

3
Asetage küpsetiste lähedusse ventilaator, et suurendada õhuvoolu, mida see saab. Asetage ventilaator keskmisele asendile ja asetage see küpsetistest vähemalt 1 meetri (3,3 jala) kaugusele, et õhuvool ei põhjustaks jäätumist veritsemist ega kuju muutmist. Kui märkate, et glasuur kaotab oma kuju, liigutage ventilaatorit lihtsalt kaugemale või keerake tuule kiirus maha. See toimib kõige paremini ühe glasuuriga kookide või küpsiste puhul, kuna mitmel tasemel glasuur on hapram ja seda mõjutavad tavaliselt ventilaatori tugev tuul.

4
Hoidke kuumapüstolit glasuuri kohal, et see kiirkuivataks. Kuumapüstol on üsna spetsiaalne seade, kuid see on uskumatult tõhus ja võib olla kasulik ost, kui küpsetate palju. Hoidke kuumutuspüstolit glasuurist umbes 1 tolli (2,5 cm) kaugusel ja oodake, kuni see kuivab. See võtab tavaliselt aega vaid mõne minuti.Ostke kuumapüstol veebist või küpsetustöökojast.

5
Jäta glasuur pigem pingile kuivama, mitte anumasse. Õhukindlad anumad kipuvad muutuma niiskeks, mis tähendab, et glasuur kuivab kauem aega. Selle asemel laske küpsistel lihtsalt toatemperatuuril kuivada. Kui teie köök on eriti niiske, asetage küpsetamine teise ruumi, kus õhk on jahedam ja kuivem. Siiski tuleb kindlasti valida koht, kus lemmikloomad ega lapsed küpsetist ümber ei lükka ega söö.

6
Vältige küpsetiste külmikusse panemist. See on tavaline häkkimine kuningliku jäätumise kuivatamiseks; see ei ole aga tõhus meetod. Külmkapis olev külm ja niiske õhk ei lase glasuuril kuivada ja võib muuta küpsetised pehmeks. Samuti vältige oma küpsetiste sügavkülma kuivama panemist, kuna kondensaat võib glasuuri rikkuda.

7
Asetage oma küpsetised ühe kihina, selle asemel, et neid virnastada. Kui ruumi napib, võib kuivatusaluseid olla lihtne üksteise peale laduda. Kahjuks põhjustab see sageli kondenseerumist ja niiskust, mis aeglustab kuivamisprotsessi. Kui teie köögis pole palju ruumi, kaaluge oma küpsetiste asetamist töölauale või lauale.