Kuidas korraldada sünnipäeva unepäeva

Sünnipäevaks ööbimise korraldamine võib olla väga lõbus, saate nautida sõprade seltskonda nii öösel kui ka hommikul! Peate vaid välja valima mõned lõbusad tegevused ja paluma oma vanematel või teistel pereliikmetel teid planeerida. Üsna varsti on teil suurepärane aeg sõpradega sünnipäeva tähistamisel!

1
Valige oma peo jaoks teema. Sünnipäeva ööbimise muutmine temaatiliseks peoks võib olla lõbus ja muudab teie peo veelgi meeldejäävamaks. Valikus on palju erinevaid teemasid, kuid siin on mõned populaarsed valikud: Erinevad kümnendi teemad. Riietuge nii, nagu oleksite sündinud 60ndatel, 70ndatel, 80ndatel või 90ndatel. Filmiteema saate valida Harry Potteri, Videviku, Näljamängud või Divergent. SporditeemaHawaii teemaPopstaaride teema võite valida Justin Bieberi, Selena Gomezi või Taylor Swifti.

2
Kaunista oma maja. Kuigi kaunistused on valikulised, võivad need muuta teie maja pidulikumaks – eriti kui korraldate temaatilise peo. Mõnikord on see nii lihtne, kui riputada üles värvilised tuled või osta paar rullikuid.

3
Veenduge, et teil oleks õiged peotarbed. Laske vanemal või täiskasvanud pereliige koos teiega käsitööpoodi või toidupoodi kaasa osta, et osta kõike, mida peoks vaja läheb. Kui plaanite süüa teha või suupisteid pakkuda, veenduge, et teil on kõik õiged koostisosad. Enne poodi minekut koostage kontrollnimekiri, et saaksite oma tarvikuid jälgida. Kaaluge oma tarvikute ostmiseks dollaripoodi minemist. . Dollaripoed on odavad ja sageli saate oma raha eest rohkem paugu!

4
Saatke kutsed. Võite valida, kas kirjutada oma kutsed ehituspaberile või -kaardile ja jagada need koolis, saata sõpradele Facebooki sõnum või lasta vanematel meilisõnumeid saata. Olenemata sellest, millise meetodi lõpuks valite, lisage kindlasti täpne teave selle kohta, mis kell pidu algab, kui vanaks saate, mis on teema, kas pakutakse süüa ja millal peavad vanemad oma lastele järele tulema. hommikul.Saatke oma kutsed privaatselt, et teised ei tunneks end kõrvalejäetuna, kui neid teie sünnipäevale ei kutsuta, pidage meeles, et saate oma kodus võõrustada ainult nii palju inimesi. Küsige oma vanematelt, kui palju inimesi nad tunnevad võõrustamine nende majas. Tavaline ööbimise vahemik on tavaliselt 2–8 inimest, kuid kui teie vanemad mahutavad rohkem, siis tehke seda! Paluge vanematel teiega ühendust võtta, kui nende lastel on toiduallergiaid, ja koostage oma menüü vastavalt sellele.

5
Määrake mõned põhireeglid. Veenduge, et teie sõbrad teaksid, millised on kodureeglid. Te ei pea olema liiga kindel, vaid veenduge, et nad teavad austada teie asju ja teie vanemate reegleid.

6
Valmistage suupisteid. Enne külaliste saabumist veenduge, et teil on mõned suupisted, mida nad saavad süüa, kuni nad ootavad, kuni kõik teised kohale tulevad. Mõned head võimalused hõlmavad krõpse ja dipikastmeid, peoaluseid, pitsat ja väikseid võileibu. Kui teie vanemad lubavad, tellige oma lemmikrestoranist suupisteid või eelroogasid. Kontrollige veelkord, et teie sõbrad ei oleks ühegi teie valitud suupiste suhtes allergilised. Juhuks on hea kasutada ka taimetoite. ükski su sõber ei söö liha.

7
Lülitage muusikat sisse. Lemmikmuusika sisselülitamine võib muuta kõik rahulikuks ja muuta peo lõbusamaks. Saate koostada esitusloendi kõigist oma lemmiklugudest ja korraldada isegi tantsupeo! Saate ka oma peo esitusloendist CD-plaadi teha ja kinkida selle sõpradele, kui nad lahkuvad. CD võib olla suurepärane meeldetuletus sellest, kui lõbus teil oli, ja võite seda kaua hoida! Kui valisite oma peoks teema, esitage sellega kaasasolevaid lugusid. Kui teil pole teemat, võite lihtsalt esitada sünnipäevateemalisi laule, et inimestel oleks meeleolu pidutsemiseks!

8
Mängige lõbusaid mänge või tegevusi. Tegevustel, mida saate oma ööbimiseks valida, pole praktiliselt piiranguid, kuid hea on mängida mänge, mis on kõigile lõbusad ja lihtsad. Mõelge asjadele, mida teie ja teie sõbrad tavaliselt koos teete, ja valige tegevus, mis teile arvate, et neile meeldib. Võite otsustada järgmiselt: mängida lauamänge nagu Monopol, Risk või SorryMängida Twisterit; mängida lippu; mängida videomänge; teha meisterdamisprojekt; mängida riietuda; mängida nukkude või märulitega. Mõnikord on kasulik planeerida rohkem kui üks tegevus või paar erinevat mängu korraga, et teie sõbrad saaksid valida, milline neist rohkem meeldib. Samuti on hea peo edenedes uute mängude väljamõtlemine, võite lõpuks avastada mängu, mis teile väga meeldib!

9
Jaga oma sõpradega sünnipäevatorti. Kui otsustasite, et vanemad küpsetavad või ostavad teie peoks spetsiaalse tordi, laske oma sõpradel sünnipäevaks laulda ja kinkige kõigile tükk kooki. Ärge unustage küünlaid kustutamast! Traditsioonilise sünnipäevatordi asemel laske koogikesi valmistamisel aidata täiskasvanud sugulasel. Eelsegatud koogikesi on tavaliselt üsna lihtne valmistada, lisaks saavad igaüks endale oma. Piirata suhkrut ja kofeiini. Kuigi tavaliselt on hea mõte, kui sõbrad esimest korda saabuvad, on sooda või punš käepärast, piirake kindlasti suhkru tarbimist pärast päikeseloojangut, vastasel juhul ei saa te magama jääda.

10
Avatud kingitused. Teie otsustada, kas soovite sünnipäevapeol kingitusi nõuda või mitte. Võib-olla on lihtsam lihtsalt kingitusi vahele jätta ja sõpradega aega veeta. Kui otsustate kingitusi avada, tänage kindlasti iga sõpra eraldi, et nad on olnud lahked teile kingituse ostmiseks. Kui teile ei meeldi mõned saadud kingitused, hoidke pettumus pärast pidu ja naeratage pärast iga kingituse avamist.

11
Rääkige hirmutavaid lugusid. Öö möödudes võib olla lõbus hankida taskulamp ja rääkida pimedas toas hirmutavaid lugusid. Veenduge, et kõik teie sõbrad tunneksid hirmulugusid mugavalt ja lõpetage kindlasti, kui näete, et keegi hakkab liiga kartma.Õudsete lugude asemel võite rääkida ka nalju, välja mõelda või mängida tõtt või julget!Võite ka ringi liikuda. tuba ja laske oma sõpradel rääkida lugusid kõige lõbusamast, mis neil oma sünnipäeval kunagi olnud on. See võib anda teile ideid mängudeks või aidata teil planeerida oma järgmist sünnipäevapidu!

12
Veenduge, et kõigil oleks magamiskoht. Võib olla tore, kui kõik sõbrad lamavad elutoas hiiglaslikul tekil või kaubaalusel, kuid enne tule kustutamist ja magamaminekuks valmistumist veenduge, et kõigil oleks mugav olla. Olge lugupidav oma sõprade suhtes, kes tahavad sinna minna. vara voodisse. Kui kellelgi on vaja järgmisel päeval varakult üles tõusta või kui ta on harjunud kindlal ajal magama minema, leidke koht, kus ta saab rahus ja vaikselt magada. Võib-olla on hea mõte öelda sõpradele, et nad oma omad kaasa võtaksid. Magamiskotid. Kui teil napib voodipesu, paluge sõpradel oma magamisvarustus kaasa võtta. Magamiskotid on lõbusad ja lihtsamad ära panna kui linad ja tekid, lihtsalt rullige need kokku ja oletegi valmis minema! Kui teile meeldib telkida, siis vaadake, kas teie vanemad lasevad teil tagahoovi telkida ja telkida. Veenduge, et telgis oleks piisavalt ruumi, et kõik teie sõbrad saaksid mugavalt magada.

13
Vaadata filmi. Suurepärane viis uinuda on panna hea film ja kustutada tuled. Laske oma vanematel popkorni valmistada või kinokommi välja panna. Osalege küsitluses ja vaadake, mida teie sõbrad vaadata tahavad, ja soovite valida filmi, mis kõigile meeldib. Siin on nimekiri sünnipäevateemalistest filmidest, et anda teile ideid:30 30 Kuusteist küünalt Mänguasjalugu Onu Buck Mõnel teie sõbral võivad kehtida teistsugused reeglid kui teil selle kohta, milliseid filme neil on lubatud vaadata. Ohutuse huvides valige midagi, mis on peresõbralik, palju suurepäraseid filme!

14
Äratage oma külalised viisakalt üles. Ütle õrnalt oma sõpradele, et on aeg üles tõusta. Kui teil on hommikused tegevused plaanis, on oluline, et teie sõbrad oleksid õigel ajal üleval ja riides. Kui teie sõbrad unustasid ööseks esemeid, nagu hambahari või rätik, vaadake, kas teie vanematel on majas lisavarustust, mida nad saaksid laenata.

15
Valmistage oma külalistele hommikusöök. Soovitav on oma külalistele hommikusöök ette planeerida. Sellised toidud nagu pannkoogid või vahvlid on suurepärased valikud, sest võid taigna valmis teha eelmisel päeval ja toidukorraks valmis panna. Maitsvad valikud on ka lihtsad hommikusöögitoidud, nagu teravilja- või röstristruudlid! Veenduge, et käepärast oleks ka palju apelsinimahla või piima.

16
Vaata multikaid. Oodates külaliste vanemate saabumist, lülitage sisse mõni multifilm või mõni lõbus telesaade. Kõik teavad, et multikad ja hommikusöök sobivad suurepäraselt kokku ning teleri vaatamine on suurepärane viis lõõgastumiseks ja kogu eelmise õhtu lõbusast taastumiseks.

17
Jagage peoteeneid. Tore on oma külalistele kokku panna väike kott pidusoodustusi, et neil oleks, millega teie sünnipäevapidu meenutada. Saate lisada selliseid asju nagu kommid, väikesed mänguasjad, küünelakk, märulifiguurid või muud nipsasjad. Kui otsustate lisada sünnipäevapeo esitusloendi CD-le, võite sellele lisada oma nime ja selle, kui vanaks sa saad, või teha dekoratiivne ümbris CD jaoks, mis sobib teie teemaga.

18
Aidake koristada. Täname oma vanemaid kogu nende raske töö eest, mis aitasid teie magama jäämisel. Aidake neil koristada tühje tasse, mahaloksunud popkorni, lipsukesi, närvikuule, kostüüme või kõike muud, mida pärast pidu lebamas leiate. Kui aitate oma vanematel koristada, näete neile, et olete tänulik nende abi eest teie sünnipäevapeo suurepäraseks muutmisel. Lisaks aitab koristamisel initsiatiivi üles näidata palju tõenäolisemalt, et aidata teil oma järgmist magamiskohta planeerida! Kui leiate, et mõni teie sõber on midagi maha jätnud, tooge see järgmisel päeval kooli või laske vanematel oma perega ühendust võtta.