Kuidas kaunistada sünnipäevaruumi õhupallidega

Õhupallid on kohustuslikud igal sünnipäevapeol! Laske oma õhupalle suu, õhupumba või heeliumipaagi abil õhku. Seejärel kinnitage need kokku, et luua kaunistusi, nagu õhupallikaare, vanik või kobar. Lisaks saate kaunistada õhupalle, et anda oma pidustustele isikupärast hõngu. Valige värvid oma teema põhjal ja kasutage oma loovust õhupallidega kohandatud kaunistuste loomiseks.

1
Tehke õhupallikaare atraktiivseks sissepääsukaunistuseks. Ostke õhupallikaare komplekt, et oma alust hõlpsalt teha, või lõigake traadilõikuritega pikk traadijupp, et ise teha. Asetage alus oma kohale toas, kuhu soovite. Seo 2 õhupalli sabadest kokku ja kinnita õhupallipaar teise paariga, et moodustada kobar. Siduge õhupallide kobar õngenööri abil oma õhupallikaare külge ja jätkake kaare täitmist õhupallide kobaratega, kuni see on täielikult kaetud. See loob piduliku kaare või aktsendi. Kasutage oma värviskeemis õhupalle, et kõik sobiks kokku. Näiteks kui korraldate pidu noorele poisile, kasutage punast, sinist ja rohelist.

2
Kinnitage palju õhupalle nööri külge, et luua atraktiivne vanik. Lõika nööri- või lõngajupp soovitud suurusele. Keerake nööri üks ots läbi lõngavarda ja torgake nõel läbi õhupalli plastikust saba. Lööge õhupall mööda nööri alla ja lisage vaniku täitmiseks veel mitu õhupalli. Kasutage teipi, et kinnitada vaniku mõlemad otsad seina, laua või ukseava külge. Kui olete vaniku riputanud, saate õhupalle oma soovi kohaselt ümber paigutada. Näiteks tehke 1,5 meetri pikkune õhupallipärja ja riputage see oma koogi- ja kingilaua ümber.

3
Värvilise aktsendi saamiseks rühmitage mitu õhupalli kimpu. Ümmarguste õhupallide kaunistuste tegemiseks puhu käsipumbaga mitu õhupalli õhku ja seo lõpus kinni. Seejärel torgake tõmblips läbi 1 õhupalli saba. Jätkake ülejäänud õhupallide sabade augustamist, kuni need on kõik tõmblipsu külge kinnitatud. Ühendage tõmbluku otsad ja tõmmake seda nii tihedalt kui võimalik. Riputage õhupallide kobar läbipaistva nööri abil seintele või lakke. Kasutage iga klastri jaoks 1 värvi õhupalle ja tehke 3-5 erinevat õhupallikogumit värviliseks pidulikuks kaunistuseks. Kasutage rohkem või vähem õhupalle vastavalt oma eelistustele. .

4
Looge hiiglaslikke õhupallililli, kui korraldate kevadteemalist sünnipäevapidu. Kasutage tsentri jaoks 1 kollast õhupalli ja kroonlehtede tegemiseks 5 värvilist õhupalli. Laske kõik õhupallid õhku ja sõlmige need lõpus. Seejärel kinnitage 5 kroonlehega õhupalli, sidudes 2 paari korraga. Seejärel lükake kollane õhupall keskele ja keerake õhupalli saba ümber teiste sabade, et moodustada lill. Kui soovite säravat ja rõõmsat kaunistust, tehke mitu lille mitmes värvitoonis. Kui olete oma lille loonud, siduge see kinni pulk oma varre tegemiseks.Kinnitage lill seinale, et luua kõikehõlmav väljapanek.

5
Teipige seinale erinevas suuruses õhupallid loominguliseks valikuks. Ekraani loomiseks puhuge õhku mõned suured õhupallid, keskmised õhupallid ja väikesed õhupallid. Seejärel kasutage õhupallide seinale kinnitamiseks 2–3 tolli (5,1–7,6 cm) kahepoolset teipi. Asetage erineva suurusega õhupallid juhuslikult üle seina, et kaunistada kõike. See on suurepärane idee, kui soovite katta suurt ruumi. Kasutage ühevärvilise välimuse loomiseks sama värvi erinevat tooni õhupalle. Näiteks vali väikseima suuruse jaoks helesinised õhupallid, keskmise suuruse jaoks kuningsinised ja suurima suuruse jaoks tumesinised.

6
Värvige õhupalle, et lisada isikupäraseid detaile ja kaunistusi. Ükskõik, kas riputate seinale õhupalle või loote värvilisi väljapanekuid, haarake julgelt akrüülvärvi ja väike pintsel, et lisada unikaalseid puudutusi. Valige oma aktsendid peo teema põhjal. Näiteks võite maalida õhupallile numbri, mille laps pöörab, lisada kõikjale täppe või joonistada igaühele naeratuse.

7
Siduge õhupallide külge dekoratiivne pael või nöör, et neid kaunistada. Saate sisuliselt oma õhupalli nööri kaunistada nii, nagu soovite! Kasutage oma peovärvides pesuteipi kiireks aktsendiks. Rebige väikesed 2,5-5,1 cm (1–2 tolli) tükid ja keerake need nööri peale. Lisage nöörijupp iga 1–2 tolli (2,5–5,1 cm) järel, kuni jõuate lõpuni. Või siduge õhupalli saba külge mitu 5–8 tolli (13–20 cm) pikkust paelatükki, et saada veidi värvi. Näiteks saate iga tooli seljatoe külge siduda heeliumiga täidetud õhupallid. Lisaks saate õhupalli nööri külge siduda sädeleva vaniku, et seda kohe uuendada.

8
Asetage iga õhupalli sisse helendav ekraan, et luua helendav ekraan. Enne õhupalli õhkulaskmist painutage hõõgpulka edasi-tagasi, et see helenuks, ja asetage see õhupalli sisse. Seejärel puhuge õhupall tavalisel viisil õhku, sõlmige põhja, kui see on täis, ja siduge nööri külge. See paneb teie õhupallid pimedas helendama, mis võib olla lõbus lisa sünnipäeva tähistamisele. See on suurepärane idee, kui soovite korraldavad näiteks lasermärgipidu.

9
Jäätisekaunistuse tegemiseks kinnita õhupalli külge paberikoonus. Koguge iga täispuhutava õhupalli kohta 1 tükk pruuni ehituspaberit. Keerake paber koonusekujuliseks ja kinnitage see klammerdajaga. Seejärel libistage õhupalli nöör läbi koonuse ja asetage see ümber sabaotsa. Asetage “koonuse” ülemisele servale mõned täpid käsitööliimi, et see õhupalli külge kinnitada. Tehke seda iga oma õhupalli puhul, et luua lõbus ja suvine kaunistus. See on suurepärane idee, kui korraldate näiteks ujumisklubis pidutsema.

10
Kasutage paberitükke, et muuta oma õhupallid puuviljadeks. Kõigepealt valige välja, milliseid puuvilju soovite teha. Saate valmistada puuvilju, sealhulgas ananassi, viinamarju ja banaane. Seejärel joonistage ehituspaberile vars või väikesed detailid ja lõigake õhupallide kaunistamiseks välja kujundus. Üldise kuju loomiseks kinnitage õhupallid kahepoolse teibiga, seejärel teibige lehed ja varredetailid õhupalli külge, kuhu kinnitate nööri. Näiteks viinamarjakobara valmistamiseks puhuge täis 4–8 lillat õhupalli. Joonistage rohelisele ehituspaberile leht ja teipige see kimbu ülaossa. Tehke seda, kui soovite luua troopilise teemalise peo.

11
Seo õhupall maiuspalade kottide külge, et lisada pidulikku hõngu. Laske käsipumba või heeliumipaagiga õhku 1 õhupall ja siduge õhupalli saba nii, et see paigale jääks. Seejärel kinnitage õhupalli saba külge 0,91–1,22 m (3–4 jala) nöör või lint. Seo nöör maiuspalade kottide käepideme külge, kui annad need külalistele ära. See on suurepärane viis peoruumi kaunistamiseks, pakkudes samas igale külalisele midagi lõbusat.