Kuidas kaunistada maalähedast pulmatorti

Maalähedased pulmad on šikid, hubased ja romantilised pidustused – maalähedane pulmatort peaks ka neid tundeid peegeldama! Sõltumata sellest, kas otsustate oma pulmi tähistada maakohas aidas või tantsite puude ja tähtede all kõrbes, võib pulmatort olla vastuvõtus rustikaalset teemat kandvaks fookuspunktiks. Veidi aega, uurimistööd ja kujutlusvõimet kasutades saate külmutada ja kaunistada rustikaalset pulmatordi, et näidata oma isiklikku stiili ja maitset.

1
Valige glasuur, mis sobib teie värvilahendusega. Koogi kujunduse ajurünnakul kaaluge oma värviskeemi lisamist koogi glasuurile. Tooge oma värviskeemi oma tordile oma pulma teistesse elementidesse sellesse maitsvasse vastuvõtu keskpunkti. Värvilise glasuuri kasutamine on ka lihtne ja lihtne viis pulmakoogi kaunistamiseks. Värviline glasuur võib olla maalähedase ja elegantse magustoidu jaoks vajalik kaunistuseks. Võite valida valkja või pruuni glasuuri.

2
Ärge püüdke seda ideaalselt kaunistada. Maalähedased pulmatordid ei pea olema korralikud ja poleeritud. Glasuuri ebaühtlane tekstuur võib aidata luua kooki maalähedase, jämedalt tahutud ja vaevatu stiili. Ebatäiuslik keeris või ebaühtlane jääkiht ühes osas sobib teie käsitsi valmistatud motiiviga. Nautige disaini ebatäiuslikkust ja loomingulisust! Näiteks kui teil on pruun šokolaadikook, võite selle peale panna ebatäiuslikult valkja glasuuriga, nii et mõned pruunid killud ilmuvad

3
Kasutage glasuuris ristikujulist mustrit. Huvitavate tekstuuride ja taande lisamine võib aidata teie maalähedast teemat täiustada. Kasutage kahvlit, et luua glasuuri sisse risti- või korvimuster. Suru kahvlitangid õrnalt vertikaalselt tordiglasuuri sisse. Pärast kahvli eemaldamist pöörake seda nii, et tangid oleksid horisontaalselt. Vajutage kahvel uuesti glasuurile äsja loodud vertikaalsete triipude kohale. Lisage need koogipõhjale, et saada alahinnatud tekstuuririba, või katke kogu tasand, et saada julgem välimus.

4
Looge triibuline disain, et saada räbal-šikk välimus. Vapustava vertikaalse triibulise kujunduse loomiseks lohistage oma nuga, spaatlit või lusika tagaosa koogi põhjast ülaosa poole. Korrake seda liigutust kogu koogi ümber. See lihtne disain toob koogile ainulaadse liikumise, säilitades samas maalähedase teema loomuliku kerguse.

5
Valige alasti kook. Koogid, mis kasutavad minimaalselt glasuuri, koguvad populaarsust. Maalähedase teema esiletõstmiseks esitlege koogi üksikuid kihte vaevu ulatuva glasuurikihiga, ilma glasuurita! Need paljad kihid pakuvad värske ja ainulaadse välimuse teie vastuvõtu magusale fookuspunktile. Koogi korpuse võite jätta glasuurivabaks, kuid katta kihtide ülaosa valge glasuuriga. Glasuuriga mitte kaetud koogi valimine või fondant aitab tagada selle värskuse. Koogi glasuur toimib barjäärina, mis ei lase koogil liiga kiiresti kuivada. Ilma selle kihita peab pagar kooki teie pulmapäeval küpsetama, tagades, et paljas pulmatort oleks võimalikult värske.

6
Lisage lilli ja taimi, mida kasutati teie pulmakaunistustes. Võib-olla soovite oma koogi kaunistamiseks kasutada sama tüüpi lilli kimbust või keskosas. Kaunistage valge mitmetasandiline kook, lisades enne vastuvõtu algust värskete õitsengute kaskaadi. Need maalähedased elemendid aitavad esitleda teie romantilise ja maalähedase teema loomulikku lihtsust. Metslilled sobivad eriti hästi rustikaalse teemaga. Kui teie pulmad peetakse väljas metsaalal, kaaluge selle ala äärde roheliste okste lisamist. igast astmest.

7
Täitke oma kook suhkruga kaetud puuviljadega. Suhkruga kaetud marjade ja muude puuviljade lisamine annab teie koogile kauni, lihtsa ja söödava sära. Puuviljad lisavad koogile maitset ja tekstuuri, ilma täiendavat glasuuri või fondantide kujundust ja õitsengut kasutamata. Maitsvate hooajaliste puuviljade kasutamine võib aidata teil loobuda traditsioonilistest lillekujundustest, kasutades samal ajal puuviljade loomulikku magusust, et parandada maitset. Suhkruga kaetud viinamarjad võivad olla ilusaks lisandiks viinamarjaistanduses peetavale pidustusele.

8
Vaadake inspiratsiooni saamiseks aastaaegade muutumist. Mõelge, millal teie pulmad toimuvad, ja võtke sellelt hooajalt mõned kaunistused. Rõhutage aastaaega, kasutades oma tordil konkreetseid motiive, kaunistusi või värve. Käbid, männiokkad ja holly oksad on pidulikud aktsendid pühade ajal. Sügiseste pulmade jaoks võite kasutada julgeid värve, nagu oranž või punane oma koogi kaunistamiseks. Lisage oma koogile erksavärvilisi fondantilehti või siduge põhjale rikkalik oranž sametipael. Need värvid, tekstuurid ja sügisesed teemad muudavad teie maalähedase pulmakoogi silmapaistvaks.

9
Pulmatordikatte valimine. Kõik pulmakoogid ei vaja pealispinda, kuid need võivad pakkuda kena puudutust ja fookuspunkti, eriti maalähedase disaini puhul. Kui otsustate lisada kattekihi, kaaluge mõne antiikse hõngu või omatehtud pealiskatte lisamist, et muuta koogile isikupärane ja ainulaadne tunne. Pärandeseme, nagu kujuke või ehe, võib anda koogile kordumatu vintage hõngu. maalähedane kook. Kasutage Scrabble’i tükke, et luua oma koogile ainulaadne kate. See isetehtud omatehtud element võib teie maalähedast koogiteemat täiustada. Kirjutage oma ja partneri nimi või lisage oma koogi peale silt “Just abielus”. Kasutage nööri, väikese otsaga puuri ja pulgakesi, et luua kammpärja.

10
Otsustage oma eelarve. Arutage kindlasti varakult, kui palju soovite pulmatordile kulutada, ja hakake erinevate müüjate hindu võrdlema, et leida oma pulma jaoks mõistlik hind. Maalähedase šiki pulma puhul võite soovida koogi ise kaunistada või paluda sugulasel valmistada lihtne omatehtud kook. See aitab säilitada omatehtud rustikaalse pulma tunde, säästes samal ajal kulusid.

11
Valige ühekihilise või mitmetasandilise koogi vahel. Lihtne, elegantne ja väiksem kook võib säästa kulusid ja olla sama muljetavaldav kui mitmetasandiline kook. Suurem mitmetasandiline kook annab rohkem ruumi ja võimalust kaunistamiseks ning toidab rohkem külalisi. Otsustage, mis sobib teile, teie stiilile ja külalistele kõige paremini. Kolm tasandit võivad teenindada 50–100 pulmakülalist, samas kui 200 või enama külalisega pulmade puhul on soovitatav kasutada 5-astmelist torti.

12
Arvestage ilmaga. Erinevad koostisosad ja pulmakookide tüübid ei pruugi teatud ilmastikutingimustega hästi sobida. Näiteks vahukoorest, besee- ja võikreemist valmistatud koogid võivad kuumal päeval sulada. Rääkige pagariga sooja ja külma ilmaga glasuurimisvõimalustest.