Kuidas kajasaadet lähtestada

See Selgitatud õpetab teile, kuidas oma Amazon Echo Show lähtestada, kui see ei reageeri. Kui teil on pärast taaskäivitamist Echo Show’ga endiselt probleeme, saate selle hõlpsalt algsed tehaseseaded taastada. Need sammud töötavad ka Echo Spoti jaoks.

1
Ühendage Echo Show lahti ja ühendage see uuesti sisse. Kui teie Echo Show töötab valesti või ei reageeri, saate selle taaskäivitada, lülitades selle välja ja seejärel uuesti sisse. Kui teil on pärast Echo Show taaskäivitamist endiselt probleeme, jätkake selle meetodiga.

2
Vajutage ja hoidke samaaegselt vaigistuse ja helitugevuse vähendamise nuppe. Vaigistusnupp asub nuppude vasakus servas ja sellel on ring, mille joon läbib. Helitugevuse vähendamise nupp asub vaigistusnupu kõrval ja sellel on horisontaaljoon (-).

3
Vabastage nupud umbes 15 sekundi pärast. Saate oma sõrmed tõsta, kui näete Amazoni logo. Teie Echo Show (või Echo Spot) taaskäivitub.

4
Järgige Echo seadistamiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid. Kui olete uuesti sisse loginud, naasevad teie Echo Show algsed tehaseseaded.

5
Valmis.