Kuidas espressomasina termokaitsmeid parandada

Kui te midagi ei tee, espressomasina tuli “sees” kustub. Mis sa nüüd teed?! Proovige soovitatud samme.

1
Ühendage masin teise pistikupessa, mille kohta teate, et see töötab.

2
Ühendage masin lahti (see on tõesti väga oluline).

3
Eemaldage ülemine kate.

4
Kontrollige termokaitset. Seda hoitakse alla ühe “katla” massiivse metallosa vastu. Soojuskaitse on 1–8 tolli (0,3 cm) läbimõõduga ja poole ja tolli pikkune ning näeb välja nagu klaasitükk ning on tavaliselt ümbritsetud plastikust isolatsioonitoruga.

5
Kasutage ühenduvuse kontrollijat, et näha, kas kaitsme juhib. Kaitsme otstele oommeetri elektroode ei saa, seega tuleb juhtmed mingisse metallist ühenduskohta tagasi tõmmata ja seal juhtivuse kontrolli sonde puudutada. Kui kaitse ei juhi elektrit, tuleb see välja vahetada.

6
Keerake lahti plasttoru ja kaitsme metallosa külge hoidev klamber ning tõmmake plasttoru üks ots tagasi kaitsme poole nii kaugele kui võimalik ja lõigake juhe kaitsme küljest ära. Kui te ei saa toru piisavalt kaugele, et näha kaitsmest väljuvat juhet, proovige seda teistpidi tõmmata. Eemaldage plasttoru ja lõigake traat kaitsme teisel küljel.

7
Minge vana kaitsmega raadiosalongi ja ostke mitu (3) uut sama temperatuurimääraga kaitsmet (igaüks 1 dollar) (prinditud väikeste tähtedega kaitsme küljele) ja hunnik pressimispistikuid uue kaitsme ühendamiseks. juhtmed vanade juhtmete külge.

8
Ühendage kaitsme üks ots ühe juhtme otsaga. Suruge konnektor kokku sobiva tööriistaga või tangidega, kui teil pole pressimistööriista.

9
Pange plasttoru tagasi kaitsme kohale.

10
Ühendage teine ​​kaitsme traat masina ülejäänud juhtmega.

11
Tõmmake plasttoru tagasi kaitsme kohale, veendudes, et ükski metall pole puudutatav. Keerake klamber tagasi, nii et kaitse oleks kindlalt vastu metallosa.

12
Võtke ülejäänud kaks kaitsmeid nende paberkaustadesse ja asetage need koos pressimispistikutega kindlasse kohta… võib-olla koos juhendiga, mille olete nii hoolikalt salvestanud. Kindlasti vajate neid aasta või kahe pärast.