2 lihtsat viisi suussulava banaanipudingi valmistamiseks

Ärge leppige poest ostetud banaanipudingiga läbimärjate vahvlite ja närbunud vahukoorega. Oma kiire banaanipudingi valmistamiseks kombineerige toorjuust pudingisegu, piima ja koorega. Enne vahukoorega katmist laota puding kihiti krõbedate vahvlite ja värskelt viilutatud banaanidega. Lõunamaise banaanipudingi jaoks küpseta oma puding pliidil. Seejärel vala see vahvlitele ja banaaniviiludele, enne kui kata kuldse beseega.

1
Vahusta toorjuustu ja magustatud kondenspiima 1 minut. Pange segamisnõusse 8 untsi (225 g) toorjuustu ja lisage 14 untsi (397 g) purk magustatud kondenspiima. Kasutage alust või saumikserit, et vahustada segu keskmise kiirusega, kuni see on ühtlane ja kerge. Peatage ja kraapige kausi küljed üks või kaks korda alla.

2
Sega hulka pudingi segu, piim ja vanill. Lülitage mikser välja ja valage sisse 2 tassi (470  ml) piima, 1 5-untsi (144 g) pakk lahustuvat vaniljepudingi segu ja 1 tl (4,9 ml) vaniljeekstrakti. Vahusta kreemjas segu, kuni see on täiesti ühtlane ja ühtlane.Ära sega kiirpudingit pakendi järgi enne kaussi lisamist. Selle asemel vala pulbristatud kiirpuding otse segamisnõusse.

3
Vahusta koor suhkruga eraldi kausis, kuni moodustuvad piigid. Võtke suur segamisnõu välja ja valage sinna 3 tassi (710 ml) koort. Lisa 2 tl (8 g) granuleeritud suhkrut ja klopi segu vispliga läbi. Vahusta suurel kiirusel umbes 2 minutit või kuni koor teeb kõvad piigid. Soovi korral asenda granuleeritud suhkruga võrdne kogus tuhksuhkrut. Kui koort ei leia, võid osta tugevat vahukoort. mis toimib. Vältige poole ja poole kasutamist, kuna see ei vahusta korralikult.

4
Voldi pool vahukoorest toorjuustusegu hulka. Tõsta pool magustatud vahukoort kaussi koos magustatud toorjuustuga. Kasutage metalllusika või kummist spaatlit, et vahukoor aeglaselt sisse voltida. Tõsta ülejäänud vahukoor kõrvale.

5
Vooderda roog küpsiste ja viilutatud banaanidega. Avage 11-untsi (311 g) vaniljevahvlite või mureküpsiste pakk. Asetage üks kiht küpsiseid 3-liitrise (2,9-liitrise) tühimiku või 23 × 13 tolli (23 × 33 cm) kausi põhja. Seejärel koorige 4 banaani ja viilutage puuviljad 1,3 cm (1–2 tolli) ringideks. Laota kiht banaaniviile küpsiste peale. Kui banaanid on väikesed, võib vaja minna 5 või 6 tükki.

6
Määri pisiasjaks pudingisegu või vaheldumisi küpsistega. Kui kasutate 9 x 13 tolli (23 × 33 cm) küpsetusvormi, valage kogu puding lusikaga küpsistele ja banaaniviiludele. Seejärel jaota see ühtlaselt üle panni. Kui kasutad pisirooga, tõsta 1/3 pudingust lusikaga küpsistele ja põhjas olevatele banaanidele. Jätkake küpsiste ja banaanide kihistamist pudinguga. Praegu saate banaanipudingi valmistada ja külmkapis hoida kuni 3 tundi ette.

7
Kata banaanipuding vahukoorega. Kui olete banaanipudingi serveerimiseks valmis, määrige pudingi peale ülejäänud magustatud vahukoor. Koduse välimuse saamiseks nirista vahukoor pudingi peale ja ära määri seda.

8
Kaunista ja serveeri banaanipudingut. Kui soovid lisandeid lisada, purusta veel mõned küpsised ja puista need vahukoore peale. Võite viilutada ka teise banaani ja asetada ümmargused pudingu ülaosale. Lõika puding viiludeks või lusikaga lusikaga vahetult enne serveerimist. Kata puding kaanega ja pane ülejäägid kuni 1 päevaks külmkappi. Pidage meeles, et puding hakkab nutma ja banaanid tumenevad.

9
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (177 °C) ja võta küpsetusnõust välja. Tõstke pudingi ja besee valmistamise ajaks kõrvale 23-33 cm suurune roog. Selle pudingi jaoks on oluline kasutada pikka madalat küpsetusvormi, et besee saaks küpsemise lõpetada.

10
Vahusta 1 kl (200 g) suhkrut jahu ja soolaga. Pange suhkur keskmisesse kaussi ja lisage ½ tassi (71 grammi) universaalset jahu koos ¼ teelusikatäie (1,5 g) koššersoolaga. Vahusta kuivained, kuni need on segunenud. Tõsta munade eraldamise ajaks kuivained kõrvale.

11
Eraldage 8 munavalged ja -kollased. Võtke välja suur puhas segamiskauss ja väike segamisnõu. Murra iga muna lahti ja pane munakollane väikesesse segamisnõusse. Pane valged suurde segamisnõusse.

12
Klopi 1–2 tassi (120 ml) piima ja munakollasi kuivsegu hulka. Valage kaussi 1–2 tassi (120 ml) täispiima koos suhkru ja jahuga. Lisa 8 munakollast ja vahusta, kuni koostisained moodustavad kollase pasta.

13
Kuumutage 3 tassi (710 ml) piima ja vahustage sellesse munakollasesegu. Valage ülejäänud 3 tassi (710  ml) täispiima suurde kastrulisse ja keerake põleti keskmisele kuumusele. Kui piim vaikselt keeb, vala 1 tass (240 ml) kuuma piima munakollaseseguga kaussi. Vahusta munasegu hästi, et piim seguneks. Seejärel vispelda munasegu aeglaselt kastrulisse koos ülejäänud piimaga. Munade tempereerimiseks kuumuta neid aeglaselt kuuma piimaga segades. See hoiab ära munade keetmise või pudingus segamise.

14
Kuumuta puding keemiseni ja keeda 3 minutit. Hoidke põletit keskmisel kuumusel ja segage segu kastrulis. Jätkake segamist, kuni vedelikud paksenevad ja moodustavad ühtlase pudingu. Oluline on segada, et puding ei jääks poti põhja külge kinni ega kõrbeks.

15
Sega juurde või ja vanill. Lülitage põleti välja ja segage 1 supilusikatäis (14 g) võid ja 1–1–2 teelusikatäit (7,4 ml) vaniljeekstrakti. Jätka segamist, kuni või sulab. Seejärel tõsta puding panni ja besee valmistamise ajaks veidi jahtuma.

16
Laota vanilje vahvlid ja banaaniviilud roa põhja. Avage 311-grammine karp vaniljevahvlitega ja asetage need 23-33 cm suuruse küpsetusvormi põhja. Seejärel asetage banaaniviilud ühtlaselt vahvlitele. Asendage vaniljevahvlitega oma lemmikküpsised. Näiteks vooderda roa põhi grahami kreekerite või muretaignaga.

17
Vala puding vahvlitele ja banaaniviiludele. Seejärel kasutage lusika tagumist osa, et puding ühtlaselt laiali laotada, et see oleks pannil tasane. Osa pudingist peaks vahvlite ja banaanide vahele kukkuma.

18
Vahusta munavalged tartari ja suhkruga tugevaks vahuks. Lisa 1 tl (3 g) hambakivi koort koos munavalgetega segamisnõusse. Lülitage mikser sisse suurel kiirusel ja vahustage valgeid, kuni need on pehmeks vahuks. Hoidke mikserit töös ja valage aeglaselt sisse 1 1/3 tassi (263 g) granuleeritud suhkrut. Vahusta, kuni munavalged moodustavad kõvad tipud. Munavalgete kõvade tippude moodustumiseks peaks kuluma 2–3 minutit.Valgete testimiseks lülita mikser välja ja tõsta kausist vispliga välja. Sellest peaks jääma munavalge tipp, mis hoiab oma kuju.

19
Tõsta lusikaga besee pudingule. Suru besee suure lusikaga küpsetusvormi servadeni, et kogu puding oleks täielikult kaetud. Besee sulgeb pudingi, nii et see ei mullitaks besee küpsemisel välja.

20
Küpseta banaanipudingut 10–15 minutit. Pane küpsetusvorm eelsoojendatud ahju ja küpseta, kuni besee on pealt kergelt pruun. Seejärel eemaldage banaanipuding ja laske sellel enne serveerimist 10 minutit jahtuda. Jahutage järelejäänud banaanipuding ja katke see kilega. Säilitage järelejäänud banaanipuding külmkapis kuni 1 päev. Besee hakkab nutma ja banaanid võivad tumeneda, mida kauem pudingit hoitakse.